Корзина порожня

Інтернет-магазин швейного обладнання

Сортування: orderby Кількість:

Побутові електромеханічні машини недорого

Електромеханічне обладнання – це механічна машинка з електроприводом. Оснащення перемикачами і регуляторами дозволяє змінювати і встановлювати: ширину стібка, тиск лапки на тканину, силу натягу нитки.

Побутові електромеханічні машини - найкраща альтернатива механічним швейним машинам. Доставка можлива в Миколаїв, Київ, Львів, Одесу, Запоріжжя, Харків і Полтаву. Наш офіс у Дніпропетровську  - це виставка побутового обладнання, де ви можете подивитися швейні машини і встановлені розцінки, а також купити обладнання.

Сайт «Промка» - низькі ціни та технічні характеристики товару

Ми працюємо з провідними зарубіжними партнерами-виробниками швейного обладнання. На сайті представлені каталоги з актуальною технікою, яка є в наявності. Ми намагаємося розмістити в картці товару максимально корисну інформацію для замовлення: фото, вартість, огляди, щоб ви могли зробити правильний вибір. Зверніть увагу на вишивальні машини, комп’ютерні, розпошивальні на інші.

Інтернет-магазин «Промка» - гідна продукція за ціною виробника. Разом зі швейною машинкою ви отримаєте інструкцію. А ми чекаємо на ваші відгуки.

Войти или Создать аккаунт